Asystent/ka Projektanta Branży Elektrycznej - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.
Asystent/ka Projektanta Branży ElektrycznejMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych
  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami i przepisami budowlanymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość AutoCAD, Office
  • atutem będzie znajomość programów 3D (Revit)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w biurze projektowym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.