Asystent-ka/Project Manager

GawTech

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ponadprzeciętna praca przy ciekawych projektach, w pełni odpowiedzialnych społecznie. Interesuje mnie nawiązanie długofalowej współpracy, w zakresie wsparcia przy projektach które tworzę jako właściciel i osoba zarządzająca. Skala biznesu mała ale stale się zwiększająca nieprzerwanie od 2003r. Od kandydata nie jest wymagana wiedza specjalistyczna z zakresu działalności firm jakie reprezentuję.

-Praca na terenie śląska dostępność biur w Katowicach lub Rybniku, raczej rzadko wyjazdy poza Śląsk i kraj.

-3 miesięczny okres wdrażania, szkolenia i pracy na indywidualnie ustalonych warunkach okresu próbnego. Po tym okresie dalsza współpraca w ramach kontraktu lub umowy o pracę, gdzie szczegółowe warunki w tym finansowe zostanie ustalone po okresie próbnym na podstawie, poziomu współpracy, zaangażowania, wdrożenia i efektywności.

Wymagania

Wymagania podstawowe:

-miła aparycja, komunikatywność, szczerość, otwartość, uczciwość, ponadprzeciętny poziom ambicji, wysoka kultura osobista.

-doświadczenie w efektywnym zarządzaniu projektami

-dbałość o szczegóły

-biegła znajomość jeżyka angielskiego

-prawo jazdy

-wysoki poziom wiedzy ogólnej

-dyspozycyjność i pełne zaangażowanie

Mile widziane:

-doświadczenie na podobnym stanowisku(jeśli brak szersza argumentacja dlaczego Ty)

Prezentacja firmy

Grupa małych firm która rozpoczęła działalność w 2003 r. <br/>Bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
40 000PLN - 150 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca