Asystent/ka - pracownik biura - Kraków, małopolskie

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Asystenta / Asystentki – Pracownika Biura, będzie należało m.in.:

• obsługa administracyjna biura,
• udzielanie informacji nt działań statutowych Fundacji,
• prace organizacyjno-logistyczne związane z uczestnictwem Fundacji w imprezach zewnętrznych,
• reprezentowanie Fundacji podczas imprez zewnętrznych oraz w kontaktach z mediami,
• prace organizacyjno-logistyczne związane z przygotowywaniem i rozliczaniem podróży krajowych i zagranicznych;
• obsługa logistyczna spotkań, konferencji, szkoleń oraz innych imprez organizowanych przez Fundację,
• redagowanie pism, artykułów prasowych, prowadzenie korespondencji.

ZGŁOSZENIA PROSZĘ PRZESŁAĆ DO 31.10.2014

Wymagania

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do życia i ludzi,
• samodzielność, pewność siebie, kreatywność w działaniu,
• umiejętność redagowania pism oraz tekstów informacyjnych,
• bardzo dobra organizacja oraz zdyscyplinowane podejście do pracy,
• dyspozycyjność,
• zaangażowanie, pracowitość, lojalność oraz wysoka kultura osobista,
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie komunikatywnym,
• wykształcenie: minimum średnie,
• biegła obsługa komputera (Windows, MS Office),
• czynne prawo jazdy kat. B,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat