Asystent/-ka Menedżera Produktu - Dział Sprzedaży, branża IT, Wrocław

Madu Sc Sp. z o.o.

53-608 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W firmie MADU specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat dostarczamy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania serwerowe w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej. Prowadzimy równocześnie portal 112it.pl

Aktualnie rozpoczęliśmy realizację nowego projektu z obszaru software. W związku z budową nowego działu szukamy kandydata/-tki na stanowisko:

ASYSTENT / ASYSTENTKA MENEDŻERA PRODUKTU

Jeśli zatrudnimy Cię na tym stanowisku początkowo będziesz zajmować się wsparciem Menedżera Produktu (będącego jednocześnie Dyrektorem Sprzedaży). Na tym etapie do Twoich obowiązków będzie należało:

- bardzo dobre poznanie produktu,

- przygotowywanie statystyk i poszukiwanie informacji pomocnych w sprzedaży produktu,

- udział w spotkaniach z klientami (wspólnie z Menedżerem Produktu),

- prowadzenie prezentacji oraz promowanie produktu,

- utrzymywanie kontaktu z Klientami,

- aktywne wsparcie Menedżera Produktu w projektowaniu i dostosowywaniu produktu na potrzeby poszczególnych Klientów,

- współpraca z zespołem technicznym i administracją w zakresie rozwoju produktu.

W tym czasie poznasz produkt oraz branżę, będziesz uczyć się technik prezentacji, sposobów badania potrzeb Klienta oraz utrzymywania z nim relacji, rozwiniesz także swoje kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne.

W drugim etapie obejmiesz w nowym dziale samodzielne stanowisko – Specjalisty ds. Sprzedaży i Rozwoju Produktu. Przejmiesz odpowiedzialność za działania, których uczyłeś się w poprzednim etapie. Do Twoich obowiązków będą należeć między innymi:

- poszukiwanie możliwości sprzedażowych,

- samodzielne prowadzenie spotkań z potencjalnymi Klientami i prezentowanie możliwości produktu,

- dbanie o rozwój produktu oraz koordynacja działań promocyjnych,

- a także bieżące wsparcie aktualnych Klientów poprzez szkolenia z użytkowania produktu oraz doradztwo.

Oferujemy:

- dużo wyzwań i sporo pracy, ale przy tym dużą możliwość rozwoju :)

- pracę w zespole nastawionym na sukces i codziennie pokazującym, że wszystko jest możliwe (jeśli wystarczająco mocno się tego chce),

- unikalną, przyjazną atmosferę współpracy,

- coaching – wsparcie w rozwoju i osiąganiu celów,

- nowoczesne narzędzia pracy,

- możliwość kreowania własnego stanowiska pracy oraz produktu,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz osiąganych wyników.

Poszukujemy młodej i dynamicznej osoby, która po wdrożeniu i przeszkoleniu zostanie w naszej organizacji na stałe.

Wymagania

Jeśli chcesz kandydować na to stanowisko, zwróć proszę uwagę na nasze wymagania. Oczekujemy, że

- masz usposobienie „fightera” – chcesz się uczyć i podejmować nowe wyzwania,

- bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim (!), a przy tym znasz język angielski,

- jesteś komunikatywny/-a, pogodny/-a i otwarty/-a na innych ludzi, swobodnie czujesz się w kontaktach z innymi,

- chcesz się rozwijać w obszarze pracy z Klientem i sprzedaży,

- wykazujesz się inicjatywą, samodzielnością i konsekwencją w dążeniu do celu,

- dobrze posługujesz się pakietem Office MS (Power Point, Word, Excel),

- masz poczucie humoru i potrafisz zachować dystans do świata (i do siebie!) :)

- będziesz dyspozycyjny/-a w pełnym wymiarze godzin od lipca 2014.

Aplikacje (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) proszę składać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo, <br/>spółka MADU SC funkcjonuje na rynku dostawców spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące na okres próbny, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż