ASYSTENT / KA MARKETINGU

Biogened S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zadania :

• zarządzanie bazami danych,

• tworzenie analiz i raportów na potrzeby działu marketingu i sprzedaży,

• realizacja polityki trade marketingowej,

• pomoc w realizacji działań marketingowo-sprzedażowych,

• odpowiedzialność za wszelkie działania wspierające sprzedaż i marketing.

Wymagania

Wymagania :

• zdolność analitycznego myślenia,

• bardzo dobra znajomość programu Excel,

• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

• wytrwałość w dążeniu do celu i zaangażowanie,

• umiejętność pracy w zespole,

• zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

• umiejętność zarządzania projektami.

BIOGENED S.A. firma farmaceutyczna, producent dermokosmetyków i suplementów diety, oferuje:

• pracę w stabilnej ale dynamicznie rozwijającej się firmie,

• stałe wynagrodzenie,

• ciekawą i rozwijającą pracę, dużą samodzielność w działaniu,

• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Zapraszamy do składania aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma farmaceutyczna, producent dermokosmetyków i suplementów die... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne