asystent/-ka księgowości (księga główna)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży FMCG, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 42082
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wspomaganie codziennej pracy specjalistów ds. księgowości
  • przygotowywanie zapisów księgowych i uzgadnianie księgi głównej
  • pomoc w procedurach zamknięcia (miesiąca, kwartału, roku)
  • wyjaśnianie nietypowych kwestii zgodnie z technikami i standardami księgowymi
  • monitorowanie aktywności rozliczeniowych
  • uzupełnianie danych w systemie SAP
  • kontakt z międzynarodowymi partnerami biznesowymi firmy (m.in UK, Norwegia, Szwecja)
  • czynności biurowe

Oczekiwania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny
  • finansowe wykształcenie (najchętniej finanse i rachunkowość)
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w księgowości (szczególnie w centrum finansowym)
  • chęć rozwoju w obszarze księgowości i finansów
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętności analityczne, skrupulatność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w centrum finansowo-księgowym (m.in. udział w zamknięciu roku)
  • pracę w pełnym wymiarze etatu (pon-pt)
  • umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie na 6 m-cy z realną możliwością przedłużenia współpracy
  • wynagrodzenie: 20 zł/h brutto
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)