Asystent/ka Konsultanta ds. rekrutacji i selekcji (praktyka)

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie do naszego oddziału w Gliwicach poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Nr. ref.: KF/AKRS/06/2016

Opis stanowiska pracy:

  • bieżące wsparcie dla konsultantów ds. rekrutacji i selekcji,
  • obsługa i rejestracja Kandydatów do pracy za granicą,
  • kontakt telefoniczny z Kandydatami,
  • przygotowanie dokumentacji personalnej,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • rzetelność, dokładność, uczciwość.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,
  • zdobycie ciekawego doświadczenia,
  • nabycie praktycznych umiejętności z dziedziny rekrutacji i selekcji,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.