Asystent/ka Kierownika Projektu

Friendly Net

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji, spraw administracyjnych,
  • Przygotowywanie protokołów, raportów oraz dokumentacji powykonawczych,
  • Wsparcie bieżącej pracy Kierownika Projektu,
  • Współpraca oraz utrzymywanie relacji z wewnętrznymi działami firmy oraz firmami współpracującymi.
  • Koordynacja i nadzór prac w trakcie realizacji projektu,

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel) oraz środowiska CAD,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
  • Zainteresowanie tematyką elektryczną i chęć rozwoju w tym obszarze,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w zgranym zespole
  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w firmie działającej na rynku od 10 lat.
  • możliwość odbycia praktyk pod kątem uprawnień budowlanych do projektowania oraz kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym najpóźniej do 31.01.2017. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma usługowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Kadra zarządzająca