Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby wspierającej dział sprzedaży, która będzie odpowiadała za:

  • przygotowywanie ofert na podstawie internetowych systemów rezerwacyjnych i bezpośrednich kontaktów z armatorami
  • pełna obsługa klienta, od wysłania oferty, aż po sprawdzenie jak mu się udał rejs
  • aktualizowanie strony www
  • nadzór nad dokumentacją

Oferujemy:

  • pełne szkolenie i przygotowanie do sprzedaży czarterów
  • pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
  • pracę w bardzo małym (teraz 2 osoby), miłym i kameralnym zespole, gdzie nie poczujesz się "nic nie znaczącym trybikiem wielkiej machiny"
  • rozsądne wynagrodzenie podstawowe wspierane uczciwym systemem motywacyjnym

Aktualizacja z dnia 24.04.2014: Miejsce zatrudnienia: Książenice, ul. Lipowa.

Jeżeli uważasz, że jesteś osobą której szukamy, z przyjemnością dowiemy się o Tobie nieco więcej. Daj się poznać.

Wymagania

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • biegłej znajomści języka angielskiego w mowie i piśmie (w tej pracy jest to niezbędne, gdyż codziennie rozmawiamy i korespondujemy z naszymi zagranicznymi partnerami)
  • umiejętności rozmowy z klientem i chęci służenia mu pomocą
  • otwartej głowy i chęci do nauki nowej branży
  • wysokiej kultury osobistej

Dodatkowym atutem będzie:

  • kontakt z żeglarstwem morskim lub śródlądowym
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub procesie sprzedaży usług
  • kreatywność, inwencja i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Agencja Żeglarska KUBRYK istnieje na polskim rynku żeglarskim od 15 lat.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management