Asystent/-ka Działu Sprzedaży

Coffee Zone Sp. z o.o.

02-285 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany Asystent/ka Działu Sprzedaży!

Biuro, w którym kawa króluje przez cały dzień, regularne cuppingi oraz pełny pakiet szkoleń kawowych! To wszystko znajdziesz w Coffee Zone! Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, Twój analityczny umysł pomoże nam w rozliczeniach oraz w przygotowaniu umów i raportów, a dodatkowo chciałabyś zostać prawa ręką działu sprzedaży - ta praca być może czeka właśnie na Ciebie!
Stanowisko, które Tobie oferujemy łączy w sobie pracę administracyjno-biurową oraz opiekę nad naszymi klientami.

Miejsce Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

• Wsparcie działu sprzedaży.

• Kontrola obiegu dokumentacji handlowej.

• Koordynacja spraw sprzedażowych, pilnowanie terminów złożenia ofert.

• Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy pomiędzy działami.

• Aktualizacja bazy danych klientów.

• Telefoniczne umawianie spotkań.

• Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych.

• Obsługa działu handlowego.

• Prowadzenie wszelkiego rodzaju rejestru.

• Rozliczanie zadań Przedstawicieli Handlowych.

• Przygotowanie prezentacji.

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej dobrym.
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
• Dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań.
• Dokładność i skrupulatność.
• Umiejętność dobrej organizacji pracy, ustalania priorytetów oraz elastyczność.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość programów księgowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole.
• Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.
• Miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Prezentacja firmy

Coffee ZONE Sp. z o.o. dostawca świeżo palonych kaw z ponad 10 le... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi