Asystent/ka działu oustsourcingu ochrony środowiska

Investeko S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem INVESTEKO SA poszukuje pracowników w siedzibie firmy
w Katowicach na stanowisko :
Asysteknt/ka specjalisty ds. zarządzania środowiskowego
Opis zadań
• prowadzenia ilościowej i jakościowej ewidencji odpadów, przygotowywania kart przekazania odpadów i kart ewidencji odpadów,
• przygotowania rocznego sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami,
• prowadzenia rocznej ewidencji wraz z przygotowaniem wszelkich wymaganych prawem wykazów zawierających informacje i dane o zakresie korzystania ze środowiska wraz z naliczaniem opłat dla Urzędu Marszałkowskiego,
• przygotowania raportu do Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBIZE.
Wymagania formalne
• wykształcenie wyższe ( Inżynieria i Ochrona Środowiska lub pokrewne)
• mile widziane doświadczenie,
• znajomość pakietu MS Office,
• znajomość j. angielskiego,
• prawo jazdy kat. B.
Dodatkowe oczekiwania :
• dokładność i sumienność,
• dyspozycyjność,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• komunikatywność,
• pozytywne nastawienie na klienta,
• dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

INVESTEKO S.A. to firma konsultingowo - projektowa osadzona kompet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo