Asystent/ka działu magazynowego

Work Service Express.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta- znanej firmy logistycznej- poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Pszczyńska

Obowiązki:

- prowadzenie dokumentacji magazynowo- transportowej;
- bezpośredni kontakt z kierowcami;
- współpraca z innymi działami;

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie;
- dobra znajomość pakietu MS Office;
- umiejętność pracy pod presją czasu, szybkiego uczenia się;
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym;
- własny dojazd;

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
- pracę w systemie 3- zmianowym;
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
- dużą samodzielność w działaniu;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.