Asystent/ka działu księgowości - praca od zaraz

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka działu księgowości.

Opis stanowiska:

  • sortowanie i opisywanie dokumentów do zaksięgowania
  • wsparcie działu księgowości w bieżących pracach
  • praca częściowo w języku niemieckim
  • wsparcie administracyjne biura

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracach administracyjnych w dziale finansowym lub księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office - zwłaszcza Excela
  • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy zlecenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: