asystent/ka działu kaknsowo-księgowego/asystent/ka zarządu

Diagnostyka Wielkopolska Sp. z o.o.

60-529 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej odbyciem płatnego stażu na stanowisku asystenta/ki działu księgowego i zarządu

Zakres obowiązków

1.Wspieranie działu księgowości w podstawowych obowiązkach:
- obsługa bankowości internetowej
- obsługa ubezpieczeń
- obsługa kasy
- obsługa leasingów
- uzgadnianie i obsługa rozrachunków
- kontakt z opiekunem w banku i dostawcą usług telekomunikacyjnych
- prowadzenie ewidencji wyposażenia pracowników

2.Organizacyjne wsparcie zarządu w codziennej pracy:
- obsługa sekretariatu i poczty
- organizacja wyjazdów służbowych
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy
- sporządzanie umów i pism w porozumieniu z zarządem

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie ,
- mile widziane wykształcenie ekonomiczne lub doświadczenie w obszarze finansów lub księgowości
- znajomość MS Office
- wysoka kultura osobista
- samodzielność
- komunikatywność
- pracowitość
- dobra organizacja pracy
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
- mile widziani studenci zaoczni ekonomii

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia wiedzy
- możliwość kontynuacji zatrudnienia po zakończeniu stażu
- wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

Prezentacja firmy

Diagnostyka Wielkopolska Sp z o.o. świadczy wysokospecjalistyczne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa