Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem SkyConcept, poszukujemy komunikatywnego asystenta bądź asystentki do pracy w naszym zespole. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za kompleksowe wsparcie IT Project Managerów koordynując prace projektowe czy programistyczne.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie IT (mile widziane),
Dobra znajomość języka angielskiego,
Wysoka komunikatywność i samodzielność,
Umiejętność pracy w zespole a czasami pod presją czasu,
Umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy,
Analityczny umysł,
Obsługa aplikacji webowych.

Oferujemy:

Możliwość pracy nad projektami dla największych firm,
Możliwość dalszego rozwoju,
Motywacyjne wynagrodzenie,
Niepubliczną opiekę medyczną (Medicover).

Prezentacja firmy

SkyConcept jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa