Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Działu HR

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa kadrowa, prowadzenie dokumentacji z zakresu administracji personalnej dotyczącej nawiązania, trwania i rozwiązywania stosunku pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i polityką personalną Spółki,
  • koordynacja obiegu dokumentów HR,
  • bieżąca współpraca z zewnętrzną firmą outsourcingową w zakresie kadr i płac, w szczególności przekazywanie dokumentacji oraz udzielanie informacji,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, ustalanie uprawnień pracowników związanych ze stosunkiem pracy,
  • koordynacja działań związanych z polityką benefitową Spółki,
  • działania z zakresu procesów rekrutacyjnych,
  • zachowanie poufnego charakteru posiadanej dokumentacji i informacji oraz przestrzeganie zasad bezpiecznego przechowywania informacji kadrowych.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość kodeksu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność, solidność odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na zastępstwo na okres ok. 4 miesięcy, ewentualnie z możliwością przedłużenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.