Asystent / ka działu handlowego B2B - branża reklamowa

Red Bird Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Red Bird jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem marek Conigo, Pacsafe, Vaude, Thermos, Mac in Sac, Peli oraz producentem marek Dr.Bacty, LuckyLock, SevenStones. Swoje produkty dostarczamy do dużych firm i korporacji z przeznaczeniem do celów kampanii reklamowych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu handlowego:

- pomoc przy tworzeniu ofert

- kontakt z klientami i pomoc przy obsłudze bieżących projektów

- działania marketingowe kierowane do obecnych klientów, w tym kontakt telefoniczny.

Wymagania

Szukamy osoby komunikatywnej, jak to się mówi "ogarniętej", która potrafi organizować swój czas pracy.

Osoby kreatywnej, która usprawni pracę działu handlowego, w szczególności posiadającej umiejętność sprawnej rozmowy przez telefon, także z Klientami firmy.

Posługującej się językiem polskim w stopniu pozwalającym przygotowywać treści marketingowe – znajomość podstaw HTML'a będzie dodatkowym atutem; posiadającej prawo jazdy kat. B

Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę

Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

 Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł / mogła samodzielnie prowadzić własne projekty.

Szukamy osoby, która ceni sobie stabilizację zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Łódzka firma zajmująca się importem, produkcją i dystrybucją mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
karta Multisport
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja