Asystent/ka Działu Eksportu

TiA Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. Wsparcie administracyjne handlowców działu eksportu, w tym:
- wpisywanie zamówień od klientów zagranicznych do systemu
- wystawianie faktur, korekt, proform itd.
- wsparcie handlowców w ich bieżących działaniach, w zakresie obsługi klientów, realizacji zamówień (w zależności od potrzeb)
- pomoc w organizacji delegacji zagranicznych itp.
2. Realizacja Intrastatu
3. Prowadzenie szeroko pojętych działań marketingowych wspierających rozwój eksportu w firmie, w tym:
- praca nad stroną internetową firmy
- praca nad katalogiem firmowym
- praca nad różnego rodzaju materiałami reklamowymi, broszurkami, ulotkami, ofertami, wizytówkami itd.
- praca nad organizacją targów zagranicznych
4. Współpraca z działem produkcji, logistyki i marketingu

Wymagania

- bardzo dobra (w mowie i piśmie) znajomość języka angielskiego
- wysoka orientacja na efekty oraz jakość wykonywanych zadań
- rzetelność, solidność i komunikatywność
- biegła znajomość pakietu MS Office

Doświadczenie nie jest wymagane.

Prezentacja firmy

Firma TiA działa na rynku ponad 15 lat. Jesteśmy producentem specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media