Asystent/ka Działu ds. Administracyjnych

Michael Page

Toruń, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Jako Asystent/ka będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie administracyjne Dyrektora działu i zespołu, a także sprawny obieg dokumentacji i sprawne funkcjonowanie biura.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, polskiej firmy deweloperskiej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ki Działu ds. Administracyjnych.

Opis stanowiska

  • Prace biurowo- administracyjne wynikające z bieżących potrzeb działu
  • Wsparcie administracyjne Dyrektora Działu, oraz zespołu merytorycznego (edycja raportów, redakcja dokumentów, archiwizacja dokumentów)
  • Przygotowywanie projektów umów, pism, prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby Dyrektora Działu
  • Dbanie o sprawny obiegu dokumentacji w biurze
  • Współpraca z biurem księgowym

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku administracyjnym
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, proaktywna postawa, zaangażowanie i rzetelność w realizacji zadań
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office- w szczególności Word i Excel

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w sympatycznej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Toruń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page