Asystent/ka ds. rekrutacji

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
- Aktywne poszukiwania kandydatów do pracy na stanowiska niższego szczebla;
- Zamieszczanie ogłoszeń, umawianie spotkań z kandydatami,
- Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów,
- Obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych, wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:
- Wykształcenie min średnie (w trakcie studiów),
- Status osoby uczącej się,
- Zainteresowanie tematyką rekrutacji pracowników oraz podstawowa wiedza w tym zakresie,
- Chęć zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczenia,
- Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Wysoka motywacji do pracy,
- Gotowość do pracy w wymiarze 1/2 etatu.

Oferujemy:
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
- Elastyczny grafik czasu pracy ( praca w wymiarze 20 godzin tygodniowo),
- Umowę zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal infopraca.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego biura w Łodzi, ul. Łagiewnicka 54/56, I piętro.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.