Asystent/ka ds. projektów i komunikacji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, która jest czołowym producentem w swoim segmencie produktowym. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent/ka ds. projektów i komunikacji Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie komunikacji z kierownikami jednostek różnych obszarów zarządzania fabryką (jakości, utrzymania ruchu, inwestycji, planowania) aby zapewnić terminową i bezproblemową realizację projektów;
  • Uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych;
  • Koordynowanie postępu działań danych obszarów;
  • Współpraca z danymi jednostkami w zakresie koordynacji terminów, opieka nad dokumentacją, raportowanie, sprawozdania, kontakty z firmami zewnętrznymi;
  • Wsparcie asystenckie Dyrektora Zakładu;
  • Koordynacja pracy działu administracji na terenie fabryki (ustalanie celów rozwojowych i ich ewaluacja);
  • Koordynacja projektów związanych ze społecznością lokalną i integracją pracowniczą;
  • Organizacja zagranicznych wizytacji na terenie zakładu;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (język używany w codziennej pracy) - warunek konieczny;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Multizadaniowość, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania i naukę;
  • Rzetelne i zaangażowane podejście do wykonywanych zadań;

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania premii kwartalnej;
  • Praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o uznanej marce na rynku;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet szkoleń i możliwość udziału w międzynarodowych projektach;
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie społeczne, system Benefit, dofinansowanie do wczasów pod gruszą);

Lokalizacja miejsca pracy w okolicach stacji kolejowej na trasie Warszawa-Dęblin.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.