Agencja Zatrudnienia KS Service

Asystent/ka ds. Produkcji

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • prowadzenie sekretariatu
  • zamawianie surowców i opakowań niezbędnych do procesu produkcji
  • pomoc w analizowaniu danych związanych z produkcją
  • nadzorowanie dokumentacji GMP

WYMAGANIA

  • wykształcenie związane z chemią, farmacją lub kierunkami pokrewnymi
  • przynajmniej dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność i doskonała umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy pozapłacowe
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy