asystent/ka ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

 Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 28542
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Regionalnego Kierownika Sprzedaży i będzie odpowiedzialna za wsparcie dla Reprezentantów Handlowych oraz Key Account Managerów wykonujących pracę na powierzonym terenie poprzez:

  • zamawianie samochodów do produkcji i zabudów oraz monitorowanie dostaw,
  • przygotowywanie raportów, kalkulacji oraz zestawień danych również z systemu CRM,
  • nadzór nad parkiem samochodów testowych i magazynem pojazdów,
  • kompletację dokumentów (faktur, Kart Pojazdu, homologacji, green lory, oświadczeń i pism),
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, koordynację przepływu informacji i korespondencji biurowej,
  • współpracę z firmami leasingowymi i dostawcami,
  • archiwizację dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami,
  • zlecenia transportowe,
  • współpracę z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • znajomość programu SAP (SD)komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność

Oferta:

- zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia umowy

- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)