Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy studenta / studentkę przedostatniego lub ostatniego roku studiów zaocznych Kierunku Finanse i Rachunkowość w wieku do 26 roku życia na umowę zlecenie do pracy w biurze rachunkowym.

Praca w godzinach: 9.00-15.00 - 4 razy w tygodniu.

Zapewniamy pracę przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych, fundacji oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Rozpoczęcie pracy planujemy od połowy lipca 2014 roku.

CV wraz ze zdjęciem oraz oczekiwaną kwotę wynagrodzenia brutto za godzinę pracy i dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)" prosimy przesłać na adres mailowy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

OBSŁUGA KSIĘGOWA<br/>prowadzenie ksiąg rachunkowych:<br/>- pełna ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa