Asystent/-ka ds. księgowości

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, 03-741, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Wystawianie faktur sprzedaży.
• Sprawowanie kontroli nad płatnościami oraz przelewami.
• Sporządzanie zestawień wskaźników rentowności.
• Przygotowywanie wniosków akcyzowych oraz współpraca z Urzędem Celnym.
• Raportowanie wyników finansowych do funduszy inwestycyjnych.
• Ewidencjonowanie oraz weryfikacja formalna faktur i innych dokumentów księgowych.
• Gromadzenie, segregowanie oraz terminowe przekazywanie dokumentów do księgowości zewnętrznej.
• Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.
• Sporządzanie raportu kasowego.
• Współpraca z firmami zewnętrznymi (w tym z zewnętrznymi biurami rachunkowymi) oraz instytucjami w zakresie powierzonych zadań.
• Archiwizacja dokumentów.

Wymagania

• Absolwent lub student w trakcie kształcenia kierunkowego (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość).
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel).
• Wysokie zdolności analityczne.
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
• Dokładność, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność i bezkonfliktowość.

Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
• Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa