Asystent/ka ds. księgowo-administracyjnych

Pagero Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania:

· Planowanie i realizowanie zadań administracyjno-biurowych: koordynacja obiegu dokumentów, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, archiwizacja umów, opracowywanie pism

· Organizowanie spotkań biznesowych, wyjazdów służbowych

· Kompleksowe wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach

· Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym

· Dekretowanie faktur

· Fakturowanie, prowadzenie wszystkich rozliczeń związanych z działalnością Spółki

· Dokonywanie rejestracji płatności faktur

· Monitorowanie terminów płatności

· Przygotowywanie przelewów bankowych

· Przygotowywanie dokumentów kadrowych na bieżące potrzeby pracowników

· Przygotowywanie danych na potrzeby Zarządu

· Dbanie o komunikację w biurze i na zewnątrz organizacji

Wymagania:

· Doświadczenie w księgowości lub obsłudze sekretariatu mile widziane

· Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze administracji lub ekonomii

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

· Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie

· Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

· Umiejętność pracy w zespole

· Samodzielność, rzetelność, skrupulatność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

· Bardzo dobra organizacja pracy

· Analiza przyczyn problemów i przedstawianie możliwych rozwiązań

· Kreatywność

· Proaktywność

· Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie wśród młodego zespołu pracowników

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Niezbędne narzędzia pracy

· Przyjazną i miłą atmosferę

Prezentacja firmy

Firma PAGERO powstała jako koncentrator usług specjalistycznych w zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa