Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Asystent/ka ds. Danych

Miejsce pracy: Warszawa

Nasza oferta:

  • interesująca, pełna wyzwań praca w wiodącej na międzynarodowym rynku firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na pełen etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od zaraz na okres 6 miesięcy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • przyjazna atmosfera pracy

Zadania:

  • koordynacja zbierania danych o produktach i dostawcach;
  • pozyskiwanie danych z aplikacji wewnętrznych i od innych Działów Firmy (w tym od placówek m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Chinach – w komunikacji obowiązuje język angielski);
  • weryfikacji kompletności i poprawności danych;
  • wprowadzanie zebranych danych do formularzy excelowych, które następnie służą do tworzenia produktów w systemach.

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość MS Office – w szczególności Excel, Outlook;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • umiejętność koordynacji wielu zadań i pracy w ograniczonym czasie;
  • otwartość, dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania dobrych relacji;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy tworzeniu danych lub na stanowiskach asystenckich.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: