asystent/ka ds. archiwizacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Obecnie poszukujemy do centrali naszej firmy, znajdującej się w budynku Eurocentrum przy alejach Jerozolimskich 134, osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41441
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • porządkowanie dokumentacji kadrowej
  • weryfikacja dokumentacji kadrowej
  • wprowadzanie danych do Excela
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Oczekiwania:
  • (mile widziane) pierwsze doświadczenia w pracy administracyjnej/archiwizacyjnej
  • skrupulatność i sumienność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • mile widziana dobra znajomość programu Excel
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, itd.)
  • indywidualny program wdrożeniowy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • praca w międzynarodowej korporacji