Asystent/ka ds. administracji i obsługi zamówień

Database Consulting Sp. z o.o.

00-828 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Database Consulting to firma specjalizująca się w sektorze usług IT. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowego pracownika na stanowisko:

ASYSTENT/KA DS. ADMINISTRACJI I OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

( część etatu)

ZADANIA

• Prowadzenie i administracja biura.

• Wspieranie całego zespołu w codziennych obowiązkach.

• Obsługa zamówień sprzedaży szkoleń i usług IT zgodnie ze standardami firmy.

• Organizowanie i obsługa szkoleń.

• Nadzór nad procesami związanymi z fakturowaniem, rozliczeniami, windykacją należności oraz realizacja zadań operacyjnych z tego obszaru.

• Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów.

• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

• Obsługa wewnętrznych programów zarządzania firmą i bazą danych.

• Współpraca z partnerami IT (w tym tworzenie raportów, harmonogramów, zestawień).

• Współpraca z innymi partnerami i kontrahentami firmy.

• Podejmowanie działań mających na celu usprawnianie i poprawę funkcjonowania biura.

Wymagania

WYMAGANIA

• Wykształcenie min. średnie

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Umiejętność obsługi sprzętów biurowych

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Dyspozycyjność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

• Mile widziane doświadczenie przy realizacji szkoleń i/lub w branży IT

OFERUJEMY

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Samodzielne i ambitne stanowisko, z możliwością dalszego rozwoju w strukturach firmy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Miłą atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole

• Forma zatrudnienia do ustalenia: umowa zlecenie, samozatrudnienie, po okresie próbnym możliwa dodatkowo umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W temacie proszę wpisać nazwę stanowiska.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”

Prezentacja firmy

Database Consulting - szkolenia i usługi na rynku IT!

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat