Asystent/ka d/s marketingu internetowego - praca dla studenta/tki studiów zaocznych

Present-Service Sp. z o.o. Sp. k.

Luboń/Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Present-Service Sp. z o.o. Sp. k., właściciel portalu internetowego dla matek z dziećmi, poszukuje ambitnej i dynamicznej osoby na stanowisko:

Asystentka ds. marketingu internetowego

(stała praca dla studenta/studentki studiów zaocznych)
miejsce pracy: Luboń k/ Poznania

Zakres obowiązków:

  • organizacja akcji promocyjnych i aktywizujących dla użytkowników portalu

  • organizacja konkursów internetowych

  • redagowanie i publikowanie treści w portalu

  • prowadzenie komunikacji w social media

  • realizacja kampanii e-mailowych

Wymagania:

  • biegłość językowa w zakresie poprawnego pisania i redagowania tekstów

  • znajomość specyfiki tworzenia tekstów w internecie

  • znajomość funkcjonowania social media

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point), mile widziana znajomość programów graficznych

  • orientacja w aktualnych trendach w e-marketingu

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Present-Service to firma specjalizująca się w komunikacji marketi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media