Opis stanowiska pracy

CO BĘDZIESZ ROBIŁ/ROBIŁA:

  • Administracyjne wsparcie pracy biura i pracowników firmy,
  • Obsługa recepcji (centrala telefoniczna, poczta tradycyjna oraz elektroniczna),
  • Organizowanie spotkań na terenie biura oraz podróży służbowych ( rezerwacja biletów, hoteli),
  • Koordynowanie przepływu dokumentów (faktur, delegacji służbowych, zamówień, rozliczanie kosztów),
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami firmy.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Samodzielność i komunikatywność,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

CO OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę,
  • Pakiet Medicover,
  • Słodkie wtorki i wiele wiele innych.

Prezentacja firmy

SkyConcept jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat