Asystent/ka Biura z z językiem angielskim

AQUILA CAPITAL INVESTMENT

50-020 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • wsparcie administracyjne w zakresie zarządzania portfelem projektów,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • tłumaczenie tekstów, dokumentacji i korespondencji na / z języka angielskiego
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • bieżąca komunikacja z klientami i kontrahentami firmy oraz z instytucjami zagranicznymi,
  • wyszukiwanie, weryfikowanie informacji w Internecie,
  • inne bieżące zadania związane ze specyfiką działalności firmy.

Wymagania

  • b. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
  • rzetelność i sumienność w wykonywanej pracy,
  • dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu pracy,

Zapewniamy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wsparcie i pomoc podczas okresu próbnego,
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem wyłącznie e-mailem

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że:

  1. Administratorem Pani /Pana danych osobowych jest Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 74, we Wrocławiu (50-020), zwany dalej Spółką.
  2. Pani /Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą prawną przetwarzania danych jest dobrowolnie udzielona zgoda, którą zainteresowaniu rekrutacją powinni zamieścić w CV. Możliwy jest udział w przyszłych naszych rekrutacjach bez potrzeby ponownego składania dokumentów aplikacyjnych jednak w takim przypadku powinno to jednoznacznie wynikać ze wspomnianej wcześniej dobrowolnej zgody.
  3. Pani /Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu ustania celu ich przetwarzania zgodnie z udzieloną w CV zgodą.
  4. Dostęp do danych osobowych przysługuje wyłącznie upoważnionym pracownikom Spółki.
  5. Przysługują Pani/Panu żądanie dostępu do danych osobowych oraz poprawianie danych osobowych. Ponadto w każdym momencie procesu przetwarzania danych, przysługuje Pani/Panu prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania , a także prawo do wycofania przyznanej zgody na przetwarzanie danych.

Prezentacja firmy

Do Grupy Kapitałowej Aquila Capital Investment, należą m.in. takie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
stała
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja