Asystent/ka biura tłumaczeń (Dział Realizacji)

MIW

00-640 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WAŻNE: PRACOWNICY NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ROZWIJANIA SIĘ W ZAKRESIE WYKONYWANIA TŁUMACZEŃ
W związku z rozwojem działalności Biuro Tłumaczeń MIW poszukuje do nowego biura w centrum Warszawy nowego pracownika. Marzymy o bardzo dokładnej i zaangażowanej, która lubi zadania administracyjne . Idealna osoba na tym stanowisku będzie traktować pracę jako przyjemność, a nie obowiązek. Najlepszego kandydata zatrudnimy na stanowisku:

Asystent/ka Biura Tłumaczeń (Dział Realizacji)

Miejsce pracy: Warszawa
Czas pracy: Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
Warunki zatrudnienia- pierwsze dwa tygodnie (okres próbny): podczas którego kandydat przejdzie szereg szkoleń, które przygotują go do pracy na samodzielnym stanowisku w Dziale Realizacji.
Warunki zatrudnienia po okresie próbnym: Umowa Zlecenie

Twój zakres obowiązków:
• zlecanie tłumaczeń przekazanych przez Dział Sprzedaży i kontakt z tłumaczami w tym zakresie,
• nadzorowanie realizacji zleceń i kontakt z klientami w tym zakresie,
• logistyczna obsługa zleceń,
• obsługa administracyjna biura i koordynacja obiegu korespondencji,
• ewidencjonowanie zleceń, wystawianie faktur, przygotowywanie zestawień i raportów,
• pomoc w prowadzeniu bloga firmy oraz prowadzeniu profili społecznościowych.

Oferujemy:
• możliwość rozwijania umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
• możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami administracji biurowej,
• możliwość uczestnictwa w szkoleniach z miękkich kompetencji w siedzibie firmy przy ul. Mokotowskiej,
• możliwość dofinansowania kursu Business English w WeAcademy,
• pracę w atrakcyjnej lokalizacji (stacja Metro Politechnika, Zebra Tower),
• dynamiczne środowisko pracy, możliwość rozwoju (odpowiedzialność za większe obszary działania),
• pracę w młodym zespole, stałe wynagrodzenie

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie wyższe (preferowani studenci w trakcie magisterskich studiów zaocznych na kierunkach administracja, rachunkowość),
• podstawowa znajomość pakietu MS Office (szczególnie umiejętność pracy z MS Word, MS Excel),
• łatwość w pisaniu i redagowaniu pism oraz tekstów,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• mile widziana znajomość środowiska internetowego, bezwzrokowe pisane na komputerze, umiejętność obsługi urządzeń biurowych (skaner, drukarka).

a ponadto:
• zaangażowanie w realizację zadań, inicjatywa i wytrwałość w działaniu,
• umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z tłumaczami,
• budowanie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez płynną, poprawną i precyzyjną komunikację,
• zdolności analityczne i umiejętność poszukiwania rozwiązań,
• samodzielne podejmowanie decyzji i efektywne organizowanie własnej pracy,
• dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań (odpowiedzialność, terminowość, dokładność),
• elastyczność i kreatywne poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu.

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń MIW zajmuje się przekładem ustnym i pisemnym na wszystki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa