asystent/ka administracyjny/a

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, z branży FMCG, dużej międzynarodwej firmy poszukujemy:

Nr ref.: 23372
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • bieżące wsparcie administracyjne i regulacyjne dla realizowanych projektów
  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów
  • sporządzanie raportów
  • organizowanie spotkań
  • planowanie i przygotowywanie wyjazdów służbowych
  • koordynowanie wizyt kadry zarządzającej

Oczekiwania:
  • dobra, praktyczna znajomość programu Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonałe zdolności organizacyjne
  • bardzo dobre umiejetności analityczne
  • dokładność, komunikatywność, systematyczność
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • dyspozyzyjność

Oferta:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)