asystent inżyniera rozwoju procesu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej Philips Lighting z siedzibą w Pile, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29757
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  • wsparcie Inżyniera Rozwoju Procesu w codziennych obowiązkach
  • testowanie aplikacji w laboratorium mikrobiologicznym
  • praca w dziale Special Lighting (oświetlenie do projekcji filmowej, światłolecznictwo itp.)

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne (student min. III roku studiów inżynierskich), preferowane kierunki: mikrobiologia, elektrotechnika, fizyka, chemia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • znajomość pakietu MS Office
  • otwartość, komunikatywność i dokładność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca na pełen etat
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)