Asystent Inspektora nadzoru robót sanitarnych

GW Inżynieria

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
- uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych ewentualnie w trakcie ich pozyskiwania
- atutem będzie doświadczenie w zakresie dużych inwestycji przemysłowych (zakłady produkcyjne, budynki biurowe, centra handlowe itp.)
- umiejętność obsługi AutoCAD, MS Office i programów do kosztorysowania
- otwartość na uczenie się nowych rzeczy
- umiejętność pracy w zespole
- dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
- zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
- prawo jazdy kategorii B
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy
- mobilność

Prezentacja firmy

NADZORY BUDOWLANE

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie