Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego

ATIVA Jakub KURATOW

Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Stałe, samodzielne wykonywanie na terenie placu budowy czynności nadzoru inwestorskiego w rozumieniu ustawy Prawo budowlane pod kierunkiem uprawnionego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, sprawdzanie dokumentacji projektowej, kontrola prowadzonych robót, udział w odbiorach robót zanikających, odbiorach częściowych, końcowych, weryfikacja jakości stosowanych materiałów i technologii, koordynacja pracy różnych wykonawców, kontrola przestrzegania harmonogramów rzeczowych i finansowych, weryfikacja obmiarów robót oraz kosztorysów oraz podejmowanie innych zadań niezbędnych dla prawidłowego i terminowego przebiegu inwestycji.

Konieczne posiadanie :

• własnego samochodu osobowego,

• komputera przenośnego,

• dobrego dostępu do internetu w miejscu zamieszkania,

• biegłej znajomość programów wspomagających projektowanie (np. AutoCAD), kosztorysowych (np. Zuzia, NormaPro) oraz biurowych (Word, Excel itp.).

Nie wymagamy posiadania uprawnień budowlanych.

Prosimy o kontakt WYŁACZNIE za pośrednictwem niniejszego portalu, nie będziemy udzielać ŻADNYCH informacji osobistych i / lub mailowych i / lub telefonicvznych.

Wymagania

Praca od sierpnia / września 2015 do około czerwca 2016 na terenie miasta Głogów przy nadzorze budowy wielkopowierzchniowego obiektu handlowego - Galeri GLOGOVIA.

Ukończone studia wyższe z zakresu budownictwa oraz minimum 1 - 2 lata doświadczeń w pracy w wykonawstwie na budowach.

Ewentualnie trwające studia wyższe poprzedzone średnim wykształceniem technicznym w zakresie budownictwa wraz z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w dozorze na budowach.

Prezentacja firmy

Począwszy od 2003 roku „ATIVA” J. KURATOW osiąga znaczne sukcesy w Zastę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
około 10 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie