Opis stanowiska pracy

Asystent Inspektora Budowlanego to idealne stanowisko dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z budownictwem. Jeśli chcesz wykonywać czynności polegające na asystowaniu Inspektorom w ich codziennych obowiązkach, dzięki którym będziesz mieć możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy.

Wymagania

 Studentka / student lub ukończone studia techniczne
 znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
 samodzielne prowadzenie biura
 umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych
 znajomość norm PN i EN
 archiwizacja oraz grupowanie dokumentacji budowlanej
 umiejętność aktywnej pracy w zespole
 umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
 dobra organizacja oraz samodyscyplina w pracy
 komunikatywność
 gotowość do wyjazdów służbowych
Dodatkowym atutem będzie:
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 znajomość programu AutoCAD
 prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

MK INSTAL – jest biurem prowadzącym w pełnym zakresie branż nadz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie