Cronimet PL Sp. z o.o.
Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o.
Firma CRONIMET PL z siedzibą w Inowrocławiu zapoczątkowała swoją działalność w roku 2003. Już od samego początku swego istnienia stała się jednym z liderów swej branży w Polsce. Systematyczny i dynamiczny rozwój oraz zaufanie kontrahentów umacnia bazując na uznanej marce niemieckiej grupy CRONIMET, której kapitał i stabilna pozycja rynkowa jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Asystent Handlowca

Miejsce pracy: Kłopot, k, Inowrocław

Obowiązki:

  • Wsparcie biura handlowego w centrali Spółki
  • Stały kontakt przede wszystkim z kontrahentami z rosyjskiego obszaru językowego w związku z realizowanymi transakcjami handlowymi
  • Opieka i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z kontrahentami Spółki
  • Prowadzenie korespondencji i rozmów telefonicznych w j. rosyjskim (obligatoryjnie) i angielskim lub niemieckim (fakultatywnie)
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej – zamówienia zakupu
  • Rozliczanie dostaw towaru w systemie SAP
  • Stała współpraca z przedstawicielami handlowymi Spółki
  • Dbałość o sprawny i pełny przepływ informacji
  • Współpraca z Polsko-Rosyjską Izbą Handlowo-Przemysłową wynikająca z członkostwa Spółki w tejże organizacji
  • W niedalekiej przyszłości niewykluczona obsługa administracyjna obywateli Federacji Rosyjskiej w zakresie przypisanym Konsulowi Honorowemu i / lub przejęcie obowiązków samodzielnego Handlowca

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku ekonomicznym/ administracyjnym (dyplom zagraniczny mile widziany)
  • Biegła znajomość j. rosyjskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Dobra znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność
  • Systematyczność i terminowość
  • Bardzo dobra umiejętność pracy w środowisku MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnym zapleczem biurowym
  • Miłą oraz przyjazną atmosferę pracy w młodym, aktywnym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.