Asystent głównego kosztorysanta (branża budowlana)

Demiurg Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Demiurg jako jedno z największych biur projektowych w Wielkopolsce dające możliwość zdobycia nieograniczonego doświadczenia, z jasno nakreśloną ścieżką kariery zawodowej, zatrudni osobę na stanowisko:

Wymagania:

  • biegła znajomość rysunku technicznego (budowlanego),
  • umiejętności przygotowania przedmiarów z projektów,
  • znajomość programów typu: AutoCAD, Norma, Excel,
  • wykształcenie min. średnie techniczne (budownictwo),
  • znajomość specyfiki procesu budowlanego, sztuki budowlanej
  • mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu i przy realizacji procesów budowlanych,

Obowiązki:

  • przygotowanie przedmiarów robót budowlanych,
  • sporządzanie kosztorysów inwestorskich,
  • analiza dokumentacji projektowej,
  • sporządzanie zapytań cenowych do dostawców,

Oferujemy:

  • prace w pełnym wymiarze pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń,
  • dużą indywidualność w działaniu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi z na wybrane kandydatury Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następujące treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999r., nr 133, poz. 883

Prezentacja firmy

Firma DEMIURG zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Architektura, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie