Opis stanowiska pracy

Poszukujemy asystentów geodety do prac polowych i kameralnych w zakresie:
- geodezyjnej obsługi inwestycji drogowych i kubaturowych,
- geodezyjnego opracowania dokumentacji do w/w zadań.

Praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.
Oferta skierowana do kandydatów z miejscowości Brzezie, Kowal, Włocławek lub okolic.

Gwarantujemy pracę w młodym prężnym zespole inżynierów Geodetów, na najnowocześniejszym sprzęcie i oprogramowaniu. (Trimble S8, R8, A-Cad Civil 3D)

Wymagania

Oczekujemy:
- minimum wymagane: dyplom tech. lub inż. geodety (warunek konieczny)
- umiejętności pracy w zespole
- odpowiedzialności za powierzone zadania
- zaangażowania
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

GEOPLAN

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie