Asystent Działu Techniczno-Handlowego

Elkon Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem działalności i sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/tka działu techniczno-handlowego

- praca na pełnym etacie (8 godz. dziennie).

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa zależna od wyników pracy)
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
- umowa zlecenie na okresie próbnym (1msc), następnie umowa o pracę na okres próbny 1-3msc, następnie na czas nieokreślony

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi proszę przesyłać na adres z infopraca z podaniem w tytule nazwy stanowiska: ASYSTENT/TKA DZIAŁU TECHNICZNO-HANDLOWEGO

Zastrzegamy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego (tłumaczenie ofert, pisma, korespondencja z centralą firmy)
- student/tka lub absolwent/tka
- znajomość j. angielskiego w stopniu min. dobrym (komunikacja z centralą firmy w j. angielskim, pisemna)
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność wykonywaniu powierzonych zadań,
- umiejętność analitycznego myślenia i dobra znajomość obsługi pakietu Office.

Prezentacja firmy

ELKON POLSKA Sp. z o.o. należąca do Grupy MINT jest wyłącznym dys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 700PLN - 4 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing