Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w swojej branży, poszukujemy dynamicznych kandydatów na stanowisko:

asystent działu technicznego

Nr ref.: 39398
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin/Europa

Zakres obowiązków:
  • wsparcie koordynatora działu technicznego w planowaniu i organizowaniu projektów
  • pomoc w przygotowaniu dokumezwiązanej z projektami
  • pomoc w przestrzeganiu standardów BHP oraz norm jakościowych w firmie
  • wsparcie pracowników na projektach i reagowanie na ich potrzeby
  • optymalizacja kosztów,
  • pomoc w rozliczeniu pracowników po każdym projekcie
  • analiza i ocena każdego zakończonego projektu w oparciu o plan i założony budżet

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • umiejętność czytania umów i dokumentów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office

Oferta:
  • stabilna praca w międzynarodowej firmie (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)