Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska - lider na rynku, producent podkonstrukcji aluminiowej pod elewacje wentylowane zatrudni stażystę do działu projektowego na stanowisko Asystent Działu Projektowego

Do obowiązków należeć będzie:
- asystowanie przy wykonywaniu projektów elewacji wentylowanych
- kompletowanie i składanie dokumentacji projektowych
- obsługa drukarek, ploterów oraz składarek
- pomoc biurowa
- dostarczanie przesyłek/dokumentów na budowy oraz do klientów

Oferujemy:
- nabycie doświadczenia w branży budowlanej
- możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- elastyczne godziny pracy

Wymagania

- obsługa programu AutoCAD/GstarCAD
- ambitność
- dokładność

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Architektura