Asystent działu personalnego z językiem angielskim - Wrocław

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.Jedna z międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze oraz audytu, poszukuje kandydatów na stanowisko tymczasowe:

Asystent działu personalnego z językiem angielskim

nr. ref. MW/HR/2015
miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• wsparcie działu personalnego,
• prace pomocnicze przy selekcji i weryfikacji kandydatów,
• prowadzenie dokumentacji pracowniczych,
• prace biurowe/ administracyjne.

Oferujemy
• pracę w młodym, dynamicznych zespole,
• umowę zlecenie,
• pracę od pon. do pt. na pełen etat,
• możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie,
• możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie,

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, mile widziani studenci oraz absolwenci z ugruntowaną wiedzą akademicką, którą chcieliby wykorzystać przy realizacji ciekawych projektów,
• bardzo dobra znajomość j. ANGIELSKIEGO B2,
• odpowiedzialność za powierzone zadania,
• umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie,
• znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.