Asystent Działu Marketingu

LPP S.A.

Kraków, małopolskie

LPP S.A.
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pisanie i redagowanie tekstów związanych z działaniami marketingowymi,
  • Dbanie o obecność marki w prasie, na blogach i w programach tv,
  • Wsparcie teamu marketingowego w bieżących projektach, obsłudze social mediów, kreatywnym tworzeniu komunikacji marketingowej marki,
  • Obsługa Press Roomu marki House, wewnętrznych kanałów pr"owych firmy,
  • Współpraca ze studiami foto przy przygotowaniu packshotów i kreatywnych zdjęć produktowych,
  • Współpraca z wydawcami, zewnętrznymi studiami fotograficznymi, agencjami, salonami marki,
  • Realizacja strategii PR-owej i sponsoringowej marki na rynku polskim i rynkach zagranicznych,
  • Wsparcie prac showroomu marki, współpraca przy organizacji eventów dla mediów.

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w marketingu lub PR na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość kanałów social media,
  • "Lekkie pióro",
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacji pracy,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom min. B2/C1),
  • Proaktywność, duża otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań,
  • Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zorientowanie na pracę zespołową.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego zdobywania wiedzy,
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych salonów),
  • Możliwość obcowania z modą.
LPP S.A.
LPP S.A.