Asystent działu kasy w markecie budowlanym- Psie Pole

Jobman Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Krzywoustego

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz dodatek za pracę w niedzielę

- pracę w wymiarze godzinowym 140-160 godzin w miesiącu

- płatne szkolenie kasjerskie

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o bardzo dobrej opinii

Wymagania

Wymagania:

- pełna dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista

- uśmiech, komunikatywność

- doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i kontakcie z klientem

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie