Asystent działu IT / Junior Project Manager

SkyConcept Sp. z o.o.

01-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SkyConcept jest agencją specjalizującą się w kreacji narzędzi wykorzystywanych w marketingu nieruchomości.

Od początku naszej obecności na rynku tworzymy rozwiązania dedykowane branży RE. Doświadczenie i znajomość rynku to efekt wieloletniej współpracy z liderami sektora nieruchomości, w tym wiodącymi firmami deweloperskimi i konsultingowymi w Europie i na świecie.

Filarami naszych działań są trzy obszary: IT, multimedia i content. W każdym z nich powstają projekty o różnych celach i środkach wyrazu.

OPIS STANOWISKA:

- bieżące wsparcie Project Managerów oraz zespołu IT
- komunikacja z klientami firmy
- udział w spotkaniach handlowych
- zarządzanie zadaniami zespołu IT
- testowanie aplikacji
- tworzenie raportów, podsumowań

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość języka angielskiego
- wysoka komunikatywność i samodzielność
- umiejętność pracy w zespole a czasami pod presją czasu
- znajomość technik tworzenia stron i aplikacji internetowych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę umowy
- pracę dla największych firm z rynku nieruchomości w Europie
- komfortowe warunki pracy
- Prywatne ubezpieczenie Medicover

Prezentacja firmy

SkyConcept jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management