Goldman Recruitment.
Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta–prestiżowej firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent działu HR

Miejsce pracy: Szczecin

Wynagrodzenie: atrakcyjne

Nr. Ref: 16473

Opis stanowiska:

• wsparcie w realizacji projektów HR i polityki zarządzania zasobami ludzkimi w ramach całej organizacji,

• wsparcie pracowników firmy w zakresie administracji HR,

• obsługa umów pracowniczych,

• koordynacja zagadnień związanych z ubezpieczeniem na życie oraz ubezpieczeniem zdrowotnym dla pracowników,

• koordynacja zagadnień związanych z obsługą benefitów,

• zarządzanie danymi pracowników,

• przygotowanie i aktualizacja raportów i danych HR,

• zapewnienie bieżącego wsparcia dla zespołu rekrutacji.

Wymagania:

• ukończone studia na kierunku: Administracja, Zasoby Ludzkie lub pokrewne,

• min. roczne doświadczenie w obszarze administracji,

• podstawowa znajomość Prawa Pracy,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) –znajomość dodatkowych języków obcych będzie mile widziana,

• doświadczenie w pracy z systemem SAP HR będzie dodatkowym atutem,

• bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zarządzania projektami,

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne z osobami na wszystkich szczeblach organizacyjnych,

• profesjonalizm i etyka w działaniu.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• prywatą opiekę medyczną oraz pakiet benefitów,

• pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• otwartą i przyjazną atmosferę pracy.