Asystent działu handlowego

4 Business Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- telefoniczne pozyskiwanie klientów na usługi, umawianie spotkań handlowych, organizacja szkoleń i eventów
- udział w spotkaniach handlowych
- udział w projektach
- udział w negocjacjach
- praca projektowa - przygotowanie dokumentacji do przetargów
- staż 5 m-cy z wynagrodzeniem zależnym od wyników
- praca w branży usług IT,
- szkolenia sprzedażowe, negocjacyjne

Wymagania

Aktualnie poszukujemy na staż studentów:
- samodzielnej, energicznej, punktualnej i zdyscyplinowanej osoby, która chce i potrafi się szybko uczyć oraz pracować samodzielnie
- osoby otwartej, odważnej, mającej swobodę poznawania nowych ludzi,
- najważniejsze - myślącej i korzystającej z inteligencji
- preferowane wykształcenie kierunkowe (nie jest to warunek krytyczny) - ekonomia, zarządzanie, psychologia, informatyka

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem doradców<br/>Chronimy klientów chcących zainwes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
5 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP